Aby jsme Vám mohli poskytnout opravdu kvalitní služby, prošli jsme několika odbornými esoterickými kurzy u Evropské školy Feng Shui.

Neprovádíme pouhý úklid, jako jiné úklidové firmy. Našim cílem je očistit prostor od negativní energie, aby jste se v něm cítili dobře a spokojeně. Řídíme se zásadami zdravého životního stylu.

Certifikát feng shui

Škola tvaru

Absolvovali jsme rovněž seminář Feng Shui - Škola tvaru.

Umíme proto navrhnout změnu uspořádání prostoru dle pravidel Školy tvaru. Vytvoříme tak harmonický prostor se správným prouděním energie. Napomáháme tak lidem být vyrovnaní a udržovat si zdravý životní styl. A naši spokojení zákazníci nás jen utvrzují v tom, že to děláme správně.

certifikát škola tvaru

Patentovaný čistič

Po celou dobu našeho působení na trhu hledáme nejlepší řešení pro účinný úklid v domácnosti. Na základě našich poznatků jsme si nechali patentovat vlastní prostředek na čištění. Patentovou ochranu jsem získali v roce 2013.

 

patent na čistící prostředek

 

Ověřený produkt

Na základě autorizace a prověření produktů společností Boží obchod s.r.o. , byl výrobci udělen certifikát za výrobu kvalitních produktů s povolení prodávat ve velkoobchodu www.obchodprokazdeho.cz .